Jump to content
  • 0

Szervíz után...Nord Stage 3


TR_Stage3

Kérdés

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.

Stage 3 88... 7 hónap és csak otthoni használat után elkezdett zörögni f4 - f#4 egymás utáni gyors billentésnél. Érzetre mintha belül összeakadna valami (mint a régi mechanikus írógépek pálcáinál ha több betűt nyomsz egyszerre :)). És persze hangosan zörgött is.

Itthon, vidéken vett, úgyhogy gari ok, szervíz (külföld!!), majd 4 hét után vissza is kaptam... Most jó. DE! Gyanúsan sok a csavar nélküli lyuk az alján. Olyan, mintha maradt volna egy marék csavar a hivatalos szervízben. Tud valaki fotót küldeni, hogy hogyan néz ki az alja normális esetben? Vagy, hogy hány db csavar kell hogy legyen az alján? (A neten nem talátam képet...)

Előre is hálás köszi!

Robi

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

  • 0
15 órája írta R69:

Nem a lábak/állvány rögzítési pontjairól van véletlenül szó?  https://www.youtube.com/watch?v=iP09ukOmUQc

Szia! A videóban Grand látszik, az összes alső csavarjával együtt. Ilyen kép kellene nekem a Stage 3-ról... Az állvány rögzítés gondolom a Stage3-nál is metrikus csavarral van. Ezek furatai megvannak. De a többi "luk"???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...