Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Cubase nem hallatszik Zoom-ban


Martin1910

Kérdés

Sziasztok!

Ha Zoom meetingelek és megosztom a rendszer hangokat, akkor a Cubase (5) nem hallatszik a másik félnek.

Láttam neten, hogy különböző programokkal meg lehet oldani, de nem annyira szimpatikusak, nem lehet ezt valahogy egyszerűen megoldani?

Válaszotokat előre is köszönöm!

Üdv,

Martin

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

  • 0
1 órája írta djuice:

Cubase Asio drivert használ, a rendszer (Zoom stb) meg a Win belső dolgait. Nem fog menni. Max Cubaseben kiexportálod wav vagy mp3 formába az anyagod és mezei Mediaplayer stb már le fogja játszani.

Igen, olvastam én is hasonlót. 

Az a baj, hogy online gitárórához kellene, hogy lehessen hallani a Cubasem hangját. Érdekes, hogy a tanárom DAW-ját hallom, pedig elvileg ő sem használ semmi különöset.

Mindenesetre köszi a választ, megpróbálom valami progival akkor.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
2 órája írta Martin1910:

Érdekes, hogy a tanárom DAW-ját hallom

Hát akkor őt kéne megkérdezni hogy mit használ és hogy állítja be. De pl. egy Audacityt felraksz, ugyanúgy több sávon mutatja illetve képes lejátszani hanganyagot. Gondolom nem a Cubase kottázó része itt az érdekes...

Szerkesztette djuice
Link to comment
Share on other sites

  • 0

De, fontos a Cubase (vagy akármilyen DAW), mert az effektezett gitárt (vagy akármit ami Cubaseben szól, metronóm pl) szeretném eljuttatni a Zoomhoz. 

Szerencsére sikerült megoldani ez alapján: https://imgur.com/a/EBddiwt

Pár dolgot nyilván máshogy kellett beállítani és nem is értem minden részét, de majd elolvasom a manualt a Voicemeeterről. :D

Köszi a segítséget!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...