Jump to content
Ménemszól.hu

Nem azt hallod


A/D

Recommended Posts

Nekem is jött ma este egy ajándék, akciós potom áron (féláron) küldtem le két kábelt (hálózati és USB) vidékre egy tagnak. Ezt a mailt kaptam tőle pár perce

Ez aztán tudományos értékű alátámasztás! Még ezer ilyet beszúrhat ide, nem leszünk előrébb. Ezt már Mi is elmodnuk itt vagy ezerszer. Az, hogy időközönként megjelenik itt egy ehhez hasonló post-al bennem is azt a gyanút kelti, hogy csak a téma szem előtt tartása és reklám a célja... de ne legyen igazam.

Link to comment
Share on other sites

miert reklamozza itt a cuccot? az itt forumozok nagy tobbsege nem hisz a csodakabelekben es lemagnesezesben, ok tuti nem fognak venni. ezzel a hozzaallassal csak azt eri el, hogy lejaratja magat es meg talan bannoljak is a forumrol.

ja igen, ez egy forum. az adok-veszek egy masik reszen talalhato a honlapnak.

nem ertem ezt az uzletpolitikat es a hozzaallast sem. de koszonom, magyarazatot nem kerek :)

Link to comment
Share on other sites

Az, hogy időközönként megjelenik itt egy ehhez hasonló post-al bennem is azt a gyanút kelti, hogy csak a téma szem előtt tartása és reklám a célja... de ne legyen igazam.

Osztom a véleményedet.

Lehet, hogy elkerülte Instrument hittérítő Úr figyelmét, de akkor ezúton szeretném jelezni, hogy az oldalnak van egy dedikált hirdetés szekciója:

http://www.menemszol.hu/classifieds/

Részemről a továbbiakban nyomatékosan kéretik az ilyeneket ott közzétenni.

Kérném továbbá az illetékes moderátorokat is, hogy legyenek szívesek az ügyben állást foglalni, és a tevékenység további folytatása esetén a megfelelő intézkedéseket foganatosítani.

(Kerestem volna a fórum szabályzatot, de nem találtam. Csak én vagyok vak, vagy tényleg nincs? Ha nincs, akkor talán itt lenne az ideje megalkotni. Ha van, akkor pedig kiemelni jól látható helyre.)

Link to comment
Share on other sites

Csak a tisztánlátás érdekében, az én ittlétemnek az eredménye számomra: -1 USB kábel. A a kábelt az általam nagyrabecsült Cserfalvi Zoltánnak adtam és őszintén remélem, hogy valamikor használni fogja és meg lesz vele elégedve.

 

Tehát a fenti vádak, hogy üzleti szempontból irogatok ide nem igazak!

 

  Mellesleg egy cseppet sem izgatnak a dühös beírások, senkinek sem kötelező olvasni ezt a topikot, még kevésbe kötelező véleményt írni ide. 

 

Engem érdekel a pro audio világ sokat tanultam itt ebből a topikból is és nagyon remélem, hogy én is tudtam valamit adni az én ismereteimből azoknak, akik nyitottak a Hi-Fi világ iránt! Bárkihez szívesen viszek el kábeleket tesztelni és én is szívesen látok minden érdeklődőt nálam!

Link to comment
Share on other sites

Bárkihez szívesen viszek el kábeleket tesztelni és én is szívesen látok minden érdeklődőt nálam!

 

Ez mi, ha nem üzleti szempont? Ne mondja, hogy csak azért viszi el a kábelt, hogy meggyőzze, hogy igen is lehetséges, amit állít, és nem pedig azért, hogy esetleg meg is vegye az illető...

Link to comment
Share on other sites

Ez mi, ha nem üzleti szempont? Ne mondja, hogy csak azért viszi el a kábelt, hogy meggyőzze, hogy igen is lehetséges, amit állít, és nem pedig azért, hogy esetleg meg is vegye az illető...

 

Pedig pontosan a meggyőzés a lényeg. Nagyon örültem Cserfalvi Zoltánéknak is sőt adtam neki kábelt próbálni.

Hol ebben az üzlet?

Link to comment
Share on other sites

Pedig pontosan a meggyőzés a lényeg. Nagyon örültem Cserfalvi Zoltánéknak is sőt adtam neki kábelt próbálni.

Hol ebben az üzlet?

 

Ott van benne az üzlet, hogy egy másik fórumon majd leírhatja, hogy egy aránylag elismert hangmérnök az ön kábelét használja, mintegy igazolva ezzel a kábel minőségét. Ne etessük egymást, ingyen "csak úgy", senki nem ad senkinek semmit. Maximum a csövesnek egy szál cigit.

Link to comment
Share on other sites

Nem azzal van a baj, hogy üzletet akar csinálni, hanem az, hogy csak azért posztol egy témába, hogy életben tartsa a topicot, és állandóan csak vásárlói véleményeket posztol. Egyszer sem láttunk tőle mérési eredményeket. Az utóbbi időben semmi érdemlegeset nem szólt hozzá a témához, hanem csak a saját áruit isteníti. Szóval ezzel nem lenne baj, csak nem itt van a helye. (függetlenül attól, hogy nélküle ez az egész cikk sem létezett volna)

Link to comment
Share on other sites

Az, hogy valaki üzletet akar csinálni, én abban  semmi kivetnivalót nem látok.

 

Mert abban nincs is semmi kivetnivaló, és pont erre találták ki az adásvételi részt.

 

Ellenben, ha valaki egy nem adásvételi topikban bújtatott módon promotálja a termékeit, akkor az gerillamarketing, és jelen esetben erről van szó. (Ezt úgy általában a fórumokon nem veszik jó néven.) Nagyon kezdetleges gerillamarketing ugyan, amiből hiányzik a profik kifinomultsága, de úgy látszik, ebben a primitív formájában is hatásos, hiszen a fő célokat, hogy beszéljenek a termékről, porondon maradjon sikerült elérni.

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

Nem azzal van a baj, hogy üzletet akar csinálni, hanem az, hogy csak azért posztol egy témába, hogy életben tartsa a topicot, ............Az utóbbi időben semmi érdemlegeset nem szólt hozzá a témához, hanem csak a saját áruit isteníti. Szóval ezzel nem lenne baj, csak nem itt van a helye.

:thumbsu:

 

 

 

 (függetlenül attól, hogy nélküle ez az egész cikk sem létezett volna)

Micsoda szörnyű csapás lett volna. :D

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

Kinek küldhetek ingyen egy igen jó RCA IC kábelt? Vagy ez is gerilla promóció egy megrögzött harácsoló barkácsmestertől ?

 

gáborka8x8??

 

Ha nem járt ilyesmi (mármint a fennt említett gerillamarketing) az eszében, akkor elnézést amiért ezzel vádoltam. A kábelt szívesen elfogadnám, de perpillanat nekem nincs szükségem ilyesmire. 

Link to comment
Share on other sites

 Vagy ez is gerilla promóció .....?

 

gáborka8x8??

 

Valójában az. Ugyanúgy az, mint amikor nagy cégek ingyen adják egyeseknek az általuk gyártott autót, órát, stb-t.

 

És köszönöm, de nem kérem. És nem csak ezt, hanem semmit, amit ingyen adnak, mert én már elég öreg vagyok ahhoz, hogy tudjam, nincs "drágább" dolog annál, mint amit ingyen kaptunk.

(Nekem pl. túl drága ár lenne egy ingyen kábelért, ha egyszer a nevem egy ilyen

Csak a tisztánlátás érdekében, az én ittlétemnek az eredménye számomra: -1 USB kábel. A a kábelt az általam nagyrabecsült Cserfalvi Zoltánnak adtam és őszintén remélem, hogy valamikor használni fogja és meg lesz vele elégedve.

jellegű hozzászólásban bukkanna fel.)

Abban pedig csak reménykedni tudok, hogy ezt a fiatalok is megtanulják.

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

(Nekem pl. túl drága ár lenne egy ingyen kábelért, ha egyszer a nevem egy ilyen

jellegű hozzászólásban bukkanna fel.)

 

Ott a pont. Főleg mert az a hozzászólás azt sugallja, mint ha "elkelt" volna egy kábel, holott eltukmálódott.

Valahogy ez a csodakábel mentalitás ezen a fórumon hatástalan, és ez kezd kellemetlen lenni.

Link to comment
Share on other sites

Nem annyira hatástalan az. :)

Mint korábban írtam, a gerillamarketing ebben a primitív formájában is működik, amit mi sem bizonyít jobban, mint a fentebb látható példák az "ingyen" szó mágikus erejéről..

 

Nem tudom mennyire hatástalan, de nem tudunk eladott kábelekről. Arról sem, hogy valakit, aki korábban nem hitt a csodakábelekben, vagy a demagnetizálásban, meggyőzött volna Instrument Úr. Én ezek miatt hatástalannak érzem az eddigi pályafutását.

Link to comment
Share on other sites

Szerintem mindenki tisztában van a gerillamarketing és az ingyenes termékminta mibenlétével, de lehet hogy Instrument valójában a kábelekbe befektetett munkát/energiát akarja igazolni (saját maga és mások felé), hogy nem habokra fejlesztgette ezeket és ezért ilyen fontos neki. Legyünk jóhiszeműek (bár nem mindig kifizetődő).

Link to comment
Share on other sites

Szerintem mindenki tisztában van a gerillamarketing és az ingyenes termékminta mibenlétével, de lehet hogy Instrument valójában a kábelekbe befektetett munkát/energiát akarja igazolni (saját maga és mások felé), hogy nem habokra fejlesztgette ezeket és ezért ilyen fontos neki. Legyünk jóhiszeműek (bár nem mindig kifizetődő).

Én Veled értek egyet.

Nem értem egyesek miért állnak mindenhez negatívan....???!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válasz erre a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...