Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Legjobb egerek Macbookhoz


Vizuál

Kérdés

Sziasztok! Keresem a legjobb egeret Machez, ami nem ilyen simogatós touch pad feelinges, hanem hagyományos egér érzete van!
Jelenleg 2 jeladós egérrel próbáltam de egyik jobban ugrál mint a másik. Munka közben random másolgat hanganyagokat a szerkesztőben :D. Olyat szeretnék, ami nem foglal helyet az USB slotban. Kinek mi vált be?
Köszönettel!

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

  • 0
15 órája írta Vizuál:

Sziasztok! Keresem a legjobb egeret Machez, ami nem ilyen simogatós touch pad feelinges, hanem hagyományos egér érzete van!
Jelenleg 2 jeladós egérrel próbáltam de egyik jobban ugrál mint a másik. Munka közben random másolgat hanganyagokat a szerkesztőben :D. Olyat szeretnék, ami nem foglal helyet az USB slotban. Kinek mi vált be?
Köszönettel!

https://3dconnexion.com/us/cadmouse/

Link to comment
Share on other sites

  • 0
18 órája írta Vizuál:

Megosztod mihez, milyen egér társult?

Nem vagyok biztos, hogy ertem a kerdest, de egy normal USB dongle-el rendelkezo vezeteknelkuli Logitech... ize... nincs rairva a modellszam, en meg mar elfelejtettem. De eleg nehez, meg nem is volt olcso.

A maci egy M1 MacMini.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nekem is ez van: https://www.logitech.com/hu-hu/products/mice/mx-anywhere-3s-for-mac.910-006947.html

Csak nem machez használom, mert nem szeretem azt, hogy nem úgy gördülnek az oldalak, mint a simogatós egérrel. Viszont az nagyon tetszik benne, hogy akár három géppel is lehet használni, van hozzá USB is, de ez olyan géphez jó, amelyben nincs bluetooth. Valamint az is tetszik, hogy az összerendelt gépek között lehet váltani úgy, hogy csak az ablak szélétől tovább kell húznom az egeret. És ezek között (ha egy hálózaton vannak) tud vágólapot vagy fájlt is átvinni + ha a logiteches billentyűzet is meg van hozzá, akkor a billentyűzet azon a gépen működik, ahol az egér éppen van. Görgője pedig két üzemmódot is tud: "sima" és "barázdás" görgetés.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...