Jump to content
  • 0

Pattog a Scarlett ha nem a DAW-ban vagyok


M Peti

Kérdés

Sziasztok!

Van tippetek arra esetleg, hogy miért pattog bármely audió, video lejátszás, ha kijövök a DAW-ból/bezártam a DAW-ot? Például lejátszanék egy Youtube video-t, és pattog.

Scarlett 2i2.

Mikor megvettem nem csinálta, emlékeim szerint.

Komplete audio 2 hangkártyám nem pattog. Amit el tudok képzelni, hogy nem szereti, hogy cserélgetem néha a két hangkártyát.

Lehetséges, hogy a scarlettnél ez normális, hogy a DAW-on kívüli életet nem szereti? Vagy valami beállítást kéne tudnom a probléma elkerüléséért?

Szerkesztette M Peti
Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

  • 0
43 perccel ezelőtt írta emzéperiksz:

Nem vagyok nagy szaki, és nem scarlett specifikus, csak egy ötlet, ha windows (macet passzolom):

DAW-on belül ugyanazok a beállítások (sample rate, bitmélység, ASIO/egyéb driver, puffer), mint azon kívül (oprendszer szinten)?

Windows, igen. DAW-on kívül semmit nem szoktam állítani soha, csak ha véletlenül nem érzékeli a hangkártyát a Windows, akkor kijelölöm a kimenetet, bemenetet, hangkártyát. Lehet oka az, amit mondasz? Körülnézek akkor a Wondows-ban, bár még nem találkoztam ezekkel a beállításokkal.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Ekkor: 2024. 09. 05. at 20:14 írta emzéperiksz:

Pl itt (bocs a képért de telóról fórumolok). De ha a scarlettnek van saját kezelőfelülete/keverőpultja ott is érdemes lehet körülnézni.

20240905_195353.jpg

Köszönöm! Ahogy írtad, megtaláltam, körbenéztem ezügyben és amit tudtam kipróbáltam, átállítottam, ugyanazt állítottam be Windowns-ban, mint a hangkártyán, de pattog sajnos :(

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...