Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Pattog a Scarlett ha nem a DAW-ban vagyok


M Peti

Kérdés

Sziasztok!

Van tippetek arra esetleg, hogy miért pattog bármely audió, video lejátszás, ha kijövök a DAW-ból/bezártam a DAW-ot? Például lejátszanék egy Youtube video-t, és pattog.

Scarlett 2i2.

Mikor megvettem nem csinálta, emlékeim szerint.

Komplete audio 2 hangkártyám nem pattog. Amit el tudok képzelni, hogy nem szereti, hogy cserélgetem néha a két hangkártyát.

Lehetséges, hogy a scarlettnél ez normális, hogy a DAW-on kívüli életet nem szereti? Vagy valami beállítást kéne tudnom a probléma elkerüléséért?

Szerkesztette M Peti
Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

  • 0
43 perccel ezelőtt írta emzéperiksz:

Nem vagyok nagy szaki, és nem scarlett specifikus, csak egy ötlet, ha windows (macet passzolom):

DAW-on belül ugyanazok a beállítások (sample rate, bitmélység, ASIO/egyéb driver, puffer), mint azon kívül (oprendszer szinten)?

Windows, igen. DAW-on kívül semmit nem szoktam állítani soha, csak ha véletlenül nem érzékeli a hangkártyát a Windows, akkor kijelölöm a kimenetet, bemenetet, hangkártyát. Lehet oka az, amit mondasz? Körülnézek akkor a Wondows-ban, bár még nem találkoztam ezekkel a beállításokkal.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Ekkor: 2024. 09. 05. at 20:14 írta emzéperiksz:

Pl itt (bocs a képért de telóról fórumolok). De ha a scarlettnek van saját kezelőfelülete/keverőpultja ott is érdemes lehet körülnézni.

20240905_195353.jpg

Köszönöm! Ahogy írtad, megtaláltam, körbenéztem ezügyben és amit tudtam kipróbáltam, átállítottam, ugyanazt állítottam be Windowns-ban, mint a hangkártyán, de pattog sajnos :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...