Jump to content
MĂ©nemszĂłl.hu

Moog Muse đŸŽčđŸŒŒđŸ’«


Demover

Recommended Posts

8 perccel ezelƑtt írta nedcoleman:

HolnaptĂłl Ă©lƑben is prĂłbĂĄlhatĂł... KĂ­vĂĄncsian vĂĄrom milyen lesz.

Jonak tunik, a menu mintha kicsit sok lenne, es lassu, de igazabol az en fantaziamat is mozgatja, es a penztarcam erdekeben remelem, hogy nem elegge. ;) 

Majd szamolj be!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

KiprĂłbĂĄltam, nyomkodtam, tekergettem, Ă©s hĂĄt ennyi...

ElƑrendeltem, de inkább - egyelƑre azt kell mondjam, hogy 

NEM

 

Ez lenne a rövid összefoglalĂł. SzĂĄmos dolgot tapasztaltam Ă©s lĂĄttam Ă©s hallottam Ă©lƑben, de nem biztos, hogy Ă©r ez az egĂ©sz annyit. Nem mondom, hogy csalĂłdtam, de valhol mĂ©gis.

Persze bƑven van hibĂĄja, melyre azonnali firmware frissĂ­tĂ©s kell, pattog, kattog, nem szĂłl nĂ©ha. SzĂłval mĂĄr a tĂ©ny, hogy a  Moog Ă­gy ad ki vmit az azĂ©rt Ă©rdekes.

Dråga jåték ez a Sequential Muse...

Szerkesztette nedcoleman
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 perccel ezelƑtt írta nedcoleman:

Dråga jåték ez a Sequential Muse...

Prophet 6 akart lenni, (de nem tudtĂĄk megcsinĂĄlni az egyszerre vĂĄltoztathatĂł hullĂĄmformĂĄjĂș Ă©s pulzusszĂ©lessĂ©gƱ  __△__△ oszcit, krosszfĂ©ddel helyettesĂ­tettĂ©k, ami nem tĂșl izgi), Ă­gy vĂ©gĂŒl Moog Deepmind 8 lett :) de szerintem a mĂ©g Behringer is sokkal Ă©rdekesebb. 
Igaz, hogy én nagyon unom a létråt, de ezek a filterek méltatlanok a mårkanévhez. 

Link to comment
Share on other sites

14 ĂłrĂĄja Ă­rta V LĂĄszlĂł:

Prophet 6 akart lenni, (de nem tudtĂĄk megcsinĂĄlni az egyszerre vĂĄltoztathatĂł hullĂĄmformĂĄjĂș Ă©s pulzusszĂ©lessĂ©gƱ  __△__△ oszcit, krosszfĂ©ddel helyettesĂ­tettĂ©k, ami nem tĂșl izgi), Ă­gy vĂ©gĂŒl Moog Deepmind 8 lett :) de szerintem a mĂ©g Behringer is sokkal Ă©rdekesebb. 
Igaz, hogy én nagyon unom a létråt, de ezek a filterek méltatlanok a mårkanévhez. 

Identitåszavaros cucc. Nem teljesen Moog  a Muse.

Egy Dave Smith - valahol.

Nem egy Matriarch szteroidokon... holott lehetne is. 

KinĂ©zetre csinoska, de az oldallapok szerintem nem ĂŒlnek. FeketĂ©ben sokkal morcosabb lenne, de ez persze szubjektĂ­v.

Modern akar lenni és egyszerre Vintage, de valahol egy Sequential lett szép mennyiségƱ menuben måszkålåssal.

Nem vagyok biztos az Ă©pĂ­tĂ©si minƑsĂ©gĂ©ben sem, de ez csak egy kezdeti Ă©rzet. Lehet, hogy csak a csalĂłdottsĂĄg szĂłl belƑlem. Mindenestre a kis nyomĂłgombjait azonnal az Opsixhez tudtam hasonlĂ­tani.

Valahol ez a Moog sem egy Moog teljesen. MĂĄs.

Majd mindenki eldönti, de szĂĄmomra inkĂĄbb az Ășj PolyBrute vagy a "rĂ©gi".

 

Hitspaceben ki lehet próbålni, ott van, hajrå. Kívåncsi lennék ki-mit mond.

Szerkesztette nedcoleman
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Többen is kerestetek a teljes véleményeimmel és észtevételeimmel kapcsolatban Muse miatt.

Dióhéjban annyit, hogy igen sok buggal fogsz talålkozni. 
Lenyomott billentyƱket felengedve is folyamatosan szĂłl az adott hang tovĂĄbb vĂ©gtelensĂ©gig Ă©s jĂłesetben csak egy ĂșjraindĂ­tĂĄs vethet neki vĂ©get. ApropĂł ĂșjraindĂ­tĂĄs. LegalĂĄbb 1 perc amĂ­g bootol a szinti, bĂĄr ez inkĂĄbb info mintsem negatĂ­vum.

Pattogó, recsegƑ zajok, hangok random.

Van, hogy a lenyomott billentyƱ nem ad hangot, ez is véletlenszerƱ.

Megesik, hogy a presetek közötti vĂĄltĂĄs glitchelt hangokkal egyetemben indul vagy magasabb hangerƑvel ami aztĂĄn helyreĂĄll.

ElƑfordul nĂ©mi Bleed is mĂ©rhetƑen az OscillĂĄtoroknĂĄl amely bizonyos frekvenciatartomĂĄnyban hallhatĂł is lehet, bĂĄr ez nem mindig Ă©s mindenhol van jelen, fura.

Lenne mit Ă­rni glitchekrƑl, de ezek szoftveres hibĂĄnak tƱnnek, Ă­gy valĂłszĂ­nƱleg hamar orvosoljĂĄk. Halkan megjegyezve vannak olyan hibĂĄk a Moog One-nĂĄl is, melyek mai napig nincsenek javĂ­tva...

ÉpĂ­tĂ©si minƑsĂ©g alpvetƑen jĂł, de azoktĂłl a frĂĄnya nyomĂłgomboktĂłl kissĂ© rĂĄncolom a homlokom. Persze majd az idƑ megmutatja, de sokn vannak akik most azon filĂłznak, hogy ez a kĂ­nai Moog mennyire is lett kĂ­nai. Jogosan...

A hangja az azĂ©rt rendben van, de azĂ©rt van egy terrotĂłrium ami jellemzi. Szerintem megvan hol tud jĂł lenni Ă©s ott az is, de több analog poly is van a piacon ami keresztbe tudja harapni gond nĂ©lkĂŒl. Aki azt vĂĄrja, hogy nomajd eladom a Matriarchom Ă©s veszel egy ilyet, mert nekem annyira jĂł lesz annak azt az Ăłvatos tanĂĄcsot adom, hogy kĂ©tszer is fontolja meg. Valahol ez egy Voyager Ă©s Dave Smith dolgaibĂłl összegyĂșrt poly akar lenni.

Persze rajta van a Moog logo, így ez egy Moog. Szerintem eléggé megosztó szinti.

A menudiving nem annyira veszélyes és egész korrekten megoldottåk...persze nem egy direkt dolog, mint egy Polybrute. 
 

Lenne mĂ©g mit megjegyezni bƑven, de ha bĂĄrkit Ă©rdekel szerintem igenis megĂ©r egy prĂłbĂĄt a dolog hĂĄtha ... HS-ben ki van ĂĄllĂ­tva, lehet nyomkodni. ElsƑ rĂĄnĂ©zĂ©sre tekintĂ©lyes darab, szinte vĂĄrja, hogy tekergesd.

Ha esetleg lenne hozzĂĄ egy editor, mint a Subseqenthez az szĂĄmomra rengeteget adna hozzĂĄ, de ez merƑben egyĂ©ni dolog.

Ebben az ĂĄrkategĂłriĂĄban van azĂ©rt egyĂ©b is illetve a tĂ©ny, hogy bƑven random mĂłd nem mƱködik jĂłl a szinti szerintem kis vĂĄrakozĂĄst megĂ©r, mert javĂ­taniuk kell szĂĄmos problĂ©mĂĄt Ă©s mivel ez egy valĂłban Ă©s minden tekintetben Ășj Moog, Ă­gy le kell tenniĂŒk az asztalra gyorsan a megoldĂĄst. 

 

Szerkesztette nedcoleman
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

SzĂĄmomra elvesztette a Moog design-t. Lehet, hogy ez is a cĂ©l? A hangjĂĄrĂłl mĂĄr Ă­rtĂĄtok, hogy nem a jellemzƑ moog-os. HĂșzzunk egy vonalat, a KirĂĄly Ă©lt, de itt a jövƑ? 

FĂ©lek, hogy a Sequential-lal is ez lesz.

Link to comment
Share on other sites

3 ĂłrĂĄja Ă­rta nedcoleman:

AztĂĄn mĂ©giscsak MadeinkĂ­na, ugye?! Nekem az lenne a kĂ©rdĂ©sem, hogy ez vajon belĂŒlrƑl mennyire Ă©rhetƑ tetten. Milyen a belbecs?! Engem a kis nyomĂłgombjai zavarnak, de ez lehet csak egy rossz Korg-os beidegzƑdĂ©s

BelĂŒl eddig is kĂ­nai volt, csak az összeszerelĂ©s volt Ashevilleben. A kĂ­nai gyĂĄrtĂĄs pedig önmagĂĄban nem jelenti azt, hogy rosszabb lenne, vannak kint nagyon modern gyĂĄrak is, nem csak sweatshopok. Plusz ugye a Moog eddig sem a minösĂ©gĂ©röl volt hĂ­res. :)

Link to comment
Share on other sites

30 perccel ezelƑtt írta cursortoxyz:

BelĂŒl eddig is kĂ­nai volt, csak az összeszerelĂ©s volt Ashevilleben. A kĂ­nai gyĂĄrtĂĄs pedig önmagĂĄban nem jelenti azt, hogy rosszabb lenne, vannak kint nagyon modern gyĂĄrak is, nem csak sweatshopok. Plusz ugye a Moog eddig sem a minösĂ©gĂ©röl volt hĂ­res. :)

Ez jogos. A rĂ©gebbi Moogok, elvileg mĂ©g a Subsequent is jĂłl (jobban) voltak összedobva, ha nem tĂ©vedek. Az összeszerelĂ©s- Ă©s alkatrĂ©szek minƑsĂ©ge hatĂĄrozottan jobb volt, de cĂĄfoljatok meg nyugodtan, nem teljeskörƱ ezĂŒgyben a tapasztalatom. Ami ezutĂĄn következett arrĂłl viszont sokat hallani. Nem tudom, hogy ez most mind valid vagy csak szapuljuk a Moogokat, mert drĂĄgĂĄk Ă©s mert leosztani vmit az olyan trendi Ă©s hamĂĄr mindenki szapul akkor Ă©n is fogom... Rengeteg megfordult a kezeim között, Voyagerek, Subsequentek, vintage dolgok - sorolhatnĂĄm, de egyszer sem volt gond, ami nem jelent semmit hiszen kifoghattam a jĂłt vagy nem abuzĂĄltam halĂĄlra a szintijeimet stb. Nincs tökĂ©letes szinti, miĂ©rt is lenne, meghĂĄt manapsĂĄg egyetlen dolog igaz: Minden egyre drĂĄgĂĄbb Ă©s egyre szarabb is, nincs kivĂ©tel. A Moog viszont "gazdĂĄt" vĂĄltott, Ă©s kĂ­vĂĄncsi lennĂ©k a szĂĄmos Muse problĂ©ma vajon bent is tetten Ă©rhetƑ-e? ÖnmagĂĄban nem jelenti azt, hogy csak azĂ©rt mert kicsikĂ­nai hozzĂĄnyĂșl akkor az instant szar is (bƑvem van pozitĂ­v pĂ©lda), de nem is erre cĂ©loztam, legalĂĄbbis prĂłbĂĄltam. MeghĂĄt most egy mĂĄsfĂ©lmillĂĄs szinti van porondon, nem egy zokni hĂĄromszĂĄzĂ©. Ami miatt emlĂ­tettem ezt az az alapvetƑen döcögƑs Ă©s igencsak recsegƑs/ropogĂłs startja ennek a szintinek. SzĂłval, ha szoftveresen Ă©s szĂĄmos oldalrĂłl hibĂĄs akkor mi lehet a többi dolgĂĄval, belĂŒl?! Ezt a relĂĄciĂłt prĂłbĂĄltam körbejĂĄrni Ă©s ennek mentĂ©n szerintem joggal gondolhatod azt kĂ©telkedve, hogy vmi azĂ©rt nem teljesen stimmelhet nĂĄluk. Ne legyen igazam Ă©s legyen ez a Muse egy örök darab, sokkal jobb minƑsĂ©gellenƑrzĂ©ssel Ă©s összeszerelĂ©si minƑsĂ©ggel, customercare-el stb.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 perccel ezelƑtt írta syngular:

ErrƑl mĂ©g a Loopop videot is untam, de hajrĂĄ bĂĄrki, akinek felmegy tƑle a pulzusa (pozitĂ­v Ă©rtelemben, nem a bughalmaz miatt :))

Loopop egy Ă©lƑ manual, mondhatni a szintetizĂĄtorok David Attenborough-ja... Igencsak konzekvens Ă©s jĂłl ĂĄtadja amit kell ez szerintem vitĂĄn felĂŒl ĂĄll. Ügyes.

Ha neki sem sikerĂŒlt kedvet adni hozzĂĄ akkor mindent Ă©rtek :D

Link to comment
Share on other sites

19 perccel ezelƑtt írta nedcoleman:

Ez jogos. A rĂ©gebbi Moogok, elvileg mĂ©g a Subsequent is jĂłl (jobban) voltak összedobva, ha nem tĂ©vedek. Az összeszerelĂ©s- Ă©s alkatrĂ©szek minƑsĂ©ge hatĂĄrozottan jobb volt, de cĂĄfoljatok meg nyugodtan, nem teljeskörƱ ezĂŒgyben a tapasztalatom. Ami ezutĂĄn következett arrĂłl viszont sokat hallani. Nem tudom, hogy ez most mind valid vagy csak szapuljuk a Moogokat, mert drĂĄgĂĄk Ă©s mert leosztani vmit az olyan trendi Ă©s hamĂĄr mindenki szapul akkor Ă©n is fogom... Rengeteg megfordult a kezeim között, Voyagerek, Subsequentek, vintage dolgok - sorolhatnĂĄm, de egyszer sem volt gond, ami nem jelent semmit hiszen kifoghattam a jĂłt vagy nem abuzĂĄltam halĂĄlra a szintijeimet stb. Nincs tökĂ©letes szinti, miĂ©rt is lenne, meghĂĄt manapsĂĄg egyetlen dolog igaz: Minden egyre drĂĄgĂĄbb Ă©s egyre szarabb is, nincs kivĂ©tel. A Moog viszont "gazdĂĄt" vĂĄltott, Ă©s kĂ­vĂĄncsi lennĂ©k a szĂĄmos Muse problĂ©ma vajon bent is tetten Ă©rhetƑ-e? ÖnmagĂĄban nem jelenti azt, hogy csak azĂ©rt mert kicsikĂ­nai hozzĂĄnyĂșl akkor az instant szar is (bƑvem van pozitĂ­v pĂ©lda), de nem is erre cĂ©loztam, legalĂĄbbis prĂłbĂĄltam. MeghĂĄt most egy mĂĄsfĂ©lmillĂĄs szinti van porondon, nem egy zokni hĂĄromszĂĄzĂ©. Ami miatt emlĂ­tettem ezt az az alapvetƑen döcögƑs Ă©s igencsak recsegƑs/ropogĂłs startja ennek a szintinek. SzĂłval, ha szoftveresen Ă©s szĂĄmos oldalrĂłl hibĂĄs akkor mi lehet a többi dolgĂĄval, belĂŒl?! Ezt a relĂĄciĂłt prĂłbĂĄltam körbejĂĄrni Ă©s ennek mentĂ©n szerintem joggal gondolhatod azt kĂ©telkedve, hogy vmi azĂ©rt nem teljesen stimmelhet nĂĄluk. Ne legyen igazam Ă©s legyen ez a Muse egy örök darab, sokkal jobb minƑsĂ©gellenƑrzĂ©ssel Ă©s összeszerelĂ©si minƑsĂ©ggel, customercare-el stb.

Nem fordul meg a kezem alatt annyi Moog, hogy meg tudjam mondani a tutit, de Ășgy tudom a Moog One mĂ©g ennĂ©l is nagyobb clusterfuck minden szempontbol, csak ott mĂ©g kevesebb ember Ă­rt a hibĂĄkrĂłl mert az ĂĄra miatt alig volt valakinek. Elvileg a rĂ©gebbi Moogokkal is volt problĂ©ma anyaghasznĂĄlat, összeszerelĂ©s Ă©s szoftver terĂ©n, de nem fordult meg annyi a kezem alatt, hogy Ă©rdemben tudjak nyilatkozni, plusz ennyi idö utĂĄn mĂĄr bejön a kĂ©pbe a survivorship bias is, Ășgyhogy gondolom akiknek nem romlott el az elsö x Ă©vben, azoknak örök Ă©let+1 napig mĂŒködni fog. Én most egy Minitaurt nyĂșzok Ă©s imĂĄdom is, de ugye ez mĂ©g nagyon nem a Sub 37 kategĂłria. :)

AmĂșgy Ă©n leginkĂĄbb közĂ©pkategĂłriĂĄs tömeggyĂĄrtott cuccokat hasznĂĄlok (100-400k ĂĄrkategĂłria), de minösĂ©gben mindennel teljesen elĂ©gedett vagyok. El sem tudom kĂ©pzelni, hogy sokszor ennyiĂ©rt ne kapjak többĂ©-kevĂ©sbĂ© hibamentes, jĂłl összerakott hangszert.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 ĂłrĂĄja Ă­rta cursortoxyz:

...

Lehet, hogy igazad van a survivorship bias-szal, de a nagymamim tul fog elni, az eleg valoszinu. Anyaghasznalat hibatlan, a billentyuzet eleg hitvany, de az is csak ugyanennyire lesz hitvany 20 ev mulva is, a tartossaga felol nincs ketsegem. Annal ujabb moog-ot nem tapperoltam (meg), a regebbiek amiket igen, azok meg ugyanugy hosszu elet igeretet hordoztak.

A Muse amugy nagyon sokmindent nagyon jol csinal(na).

De az alapfelvetes, miszerint:

9 ĂłrĂĄja Ă­rta cursortoxyz:

El sem tudom képzelni, hogy sokszor ennyiért ne kapjak többé-kevésbé hibamentes, jól összerakott hangszert.

teljesen helytallo.

Sokkal olcsobb cuccoktol is elvarhato, es azok kozul sokan meg is ugorjak legalabb azt a szintet, hogy hibamentes legyen.

Ebben az arban viszont azert tenyleg ott kezdodik, hogy egy felig elkeszult dolgot nem adunk ki.

Az osszerakas minosegen sporolast latok ugyan (kisebb, olcso, de megbizhato mikrokapcsolok hasznalata pl), de attol meg lehet jol osszerakott, hosszu tavra tervezos dolog. En ugyan meg nem tapogattam, de a videokon elegge az jon at.

Mindezek ellenere a penztarcam elegge biztonsagban erzi magat. ;) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

PĂĄr ĂłrĂĄt volt szerencsĂ©m kiprĂłbĂĄlni nekem is. Nekem nem sikerĂŒlt lefagyasztani, de a preset vĂĄltĂĄsok között folyamatosan olyan Ă©rzĂ©sem volt, hogy az bĂĄrmikor bekövetkezhet. A mĂĄr fentebb emlĂ­tett egyĂ©b hang jelensĂ©gek jĂł rĂ©szĂ©t Ă©n is tapasztaltam ( bĂșgĂĄs, zĂșgĂĄs, pattogĂĄs). Lomha Ă©s bizonytalan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kijött az Ășj firmware. MĂĄr csak 50s a boot idƑ. Az, hohy nagyon melegszik Ă©s a front felsƑ rĂ©szĂ©n ez elĂ©ggĂ© Ă©rezhetƑ arra egyelƑre nincs megoldĂĄs, de dolgoznak rajta. A presetvĂĄltĂĄsokat stabilizĂĄltĂĄk, beragadt hangok javarĂ©szt eltƱntek, de mĂ©g nem 100%-ban. A pattogĂł hangok is eltƱntek, de mĂ©g tettenĂ©rhetƑ nĂ©hol. A bleeding mĂ©g megmaradt.

Szóval lett egy "day one" patch olyan MÁV-osan.

A hibåk nagyrészét orvosoltåk, de még van mit helyrehozni, viszont nem vårtak sokat ami jó jel. 
 

A fronton levåló vinilréteg viszont nem szeparålt eset, vannak akik írjåk, hogy nåluk is kezd levålni a front

Link to comment
Share on other sites

7 ĂłrĂĄja Ă­rta nedcoleman:

A fronton levåló vinilréteg viszont nem szeparålt eset, vannak akik írjåk, hogy nåluk is kezd levålni a front

Es pont az ilyen dolgok azok, amiket nem lehet megbocsatani ebben az arkategoriaban. A lefagyasokat sem, de azt legalabb lehet firmware-rel orvosolni, de fizikai defektus, plane ilyen szinten... mar a pre-prod egysegeknel ki kellett volna szurni es orvosolni a problemat a gyartas megkezdese elott.

Az egy perces boot meg megbocsathato lenne, oreg analog szintikre tobbet is kell varni, mire stabilizalodnak (nagyjabol) az oszcillatorok, nem tudom onkalibracio all-e a hatterben, vagy tenyleg csak a szoftver tolt ilyen lassan, de ha odahazudna a kepernyore, hogy "calibrating oscillators" vagy hasonlo, akkor mindenki elfogadna, hogy bekapcsolas utan var egy kicsit. Persze ha fagyasok miatt x percenkent kell ujrainditani, akkor az azert tud nagyon kellemetlen lenni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 ĂłrĂĄja Ă­rta faceeasyg:

Es pont az ilyen dolgok azok, amiket nem lehet megbocsatani ebben az arkategoriaban. A lefagyasokat sem, de azt legalabb lehet firmware-rel orvosolni, de fizikai defektus, plane ilyen szinten... mar a pre-prod egysegeknel ki kellett volna szurni es orvosolni a problemat a gyartas megkezdese elott.

Az egy perces boot meg megbocsathato lenne, oreg analog szintikre tobbet is kell varni, mire stabilizalodnak (nagyjabol) az oszcillatorok, nem tudom onkalibracio all-e a hatterben, vagy tenyleg csak a szoftver tolt ilyen lassan, de ha odahazudna a kepernyore, hogy "calibrating oscillators" vagy hasonlo, akkor mindenki elfogadna, hogy bekapcsolas utan var egy kicsit. Persze ha fagyasok miatt x percenkent kell ujrainditani, akkor az azert tud nagyon kellemetlen lenni.

Azzal hozzĂĄk összefĂŒggĂ©sbe, hogy nagyon melegszik a szinti, mely Ă©rezhetƑen tetten Ă©rhetƑ folyamatos hasznĂĄlat mellett. A szinti frontjĂĄnak kb felsƑ harmada ami fizikĂĄlisan is Ă©rzĂ©kelhetƑ, Ă©rtsd nagyon meleg. LokĂĄlisan az anyaglevĂĄlĂĄs itt talĂĄlhatĂł.

ÉrdekessĂ©g, hogy rengeteg tulajdonosnĂĄl ĂĄllandĂł hasznĂĄlat mellett sincsen semmi ilyen problĂ©ma. Ezt szemĂ©lyesen is meg tudom erƑsĂ­teni. 
SƑt tovĂĄbbmegyek, a szoftveres hiba 100%-a eltƱnt legtöbbeknĂ©l, de van aki tovĂĄbbra is panaszkodik Ă©s talĂĄl mĂ©g hibĂĄt.

EgyĂ©bkĂ©nt az egy igen korrekt lĂ©pĂ©s volt tƑlĂŒk, hogy kvĂĄzi pĂĄr napon belĂŒl a szoftveres hibĂĄkat javĂ­tottĂĄk.

Persze a ritmus kifogĂĄsolhatĂł, hiszen elsƑkörön "hibĂĄtlan" mƱködĂ©sƱ szintit vĂĄrnĂĄl el adott kategĂłriĂĄban default. Viszont a reakciĂłjuk szinte azonnali volt ami fontos.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 ĂłrĂĄja Ă­rta nedcoleman:

...

Persze, tenyleg szep, hogy azonnal megcimeztek a szoftveres problema(ka)t.

A hardveres meg, hat, ertem en, hogy van ra magyarazat (melegedes), de a hotermeles mar a prototipus eseteben egyertelmu kellett hogy legyen, es akkor nyilvan ugy valaszt a korultekinto ember feluletkezelest, hogy az elvilselje adott homersekletet.

Persze, ha nem mindenkinel jelentkezik a problema, akkor lehet, hogy a folia nem volt teljesen egyenletes minosegu... Mondjuk ennek is fent kellett volna akadnia a szuron.

De nem akarok sem fikazni, sem itelkezni, nem lattam meg eloben, nem tapperoltam, nem tudom, nem tudhatom. Csak tarsalgok.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...