Jump to content
Ménemszól.hu

Arturia Astrolab - Hybrid Stage Keyboard


rpeter

Recommended Posts

1 órája írta cursortoxyz:

Látszik, hogy nem ismeri a keyboard piacot. Azért még mindig 100-150-el olcsóbb, mint egy Casio PX S7000 és ha a rendes stage keyboardokat nézi az ember, akkor ez kifejezetten olcsó. :)

Latszik, hogy nem ismered a srac videoit. ;)

Mondjuk az, hogy allitolag a MIDI implementacio gaz, az tenyleg megbocsathatatlan. A patch toltesi ido is.

Az a Casio 8 oktav valodi kalapacsmechanika, allvannyal, pedalokkal, indokolt az arkulonbseg. A polifoniafokrol nem is beszelve. Sulyban is dupla annyi.

Na mindegy, belinkeltem a videot, mert imadom a Bad Gear-t. A srac biztos orulne, ha ezt vele vitatnad meg a comment szekciojaban, mert a youtube algoritmus jutalmazza az interakciokat. ;)

Link to comment
Share on other sites

1 órával ezelőtt írta faceeasyg:

Latszik, hogy nem ismered a srac videoit. ;)

Mondjuk az, hogy allitolag a MIDI implementacio gaz, az tenyleg megbocsathatatlan. A patch toltesi ido is.

Az a Casio 8 oktav valodi kalapacsmechanika, allvannyal, pedalokkal, indokolt az arkulonbseg. A polifoniafokrol nem is beszelve. Sulyban is dupla annyi.

Na mindegy, belinkeltem a videot, mert imadom a Bad Gear-t. A srac biztos orulne, ha ezt vele vitatnad meg a comment szekciojaban, mert a youtube algoritmus jutalmazza az interakciokat. ;)

Nem azt mondtam, hogy tokeletes vagy nem jobb a PX S7000 stb, hanem hogy vannak ennel sokkal dragabb keyboardok is, igy semmi ertelme a "most expensive home keyboard" alcimnek.  🙃

 

Link to comment
Share on other sites

2 órája írta cursortoxyz:

Nem azt mondtam, hogy tokeletes vagy nem jobb a PX S7000 stb, hanem hogy vannak ennel sokkal dragabb keyboardok is, igy semmi ertelme a "most expensive home keyboard" alcimnek.  🙃

"A srac biztos orulne, ha ezt vele vitatnad meg a comment szekciojaban, mert a youtube algoritmus jutalmazza az interakciokat. ;)"

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...